سوله دست دوم می تواند یک انتخاب کاملا هوشمندانه برای افعال تجاری شما باشد؛ چرا که سوله ها یکی از مهمترین مقدمات ایجاد کسب و کار در سطح جهان هستند. انتخاب و خرید آن ها نیازمند دقت بسیاری بوده و حوصله زیادی را می طلبد. ما در این مقاله اطلاعات جامعی در خصوص خرید، فروش و اجاره سوله دست دوم در اختیار شما قرار می دهیم.

خرید سوله دست دوم یک انتخاب هوشمندانه است

در ابتدای مقاله ذکر کردیم که خرید سوله دست دوم یک انتخاب کاملا هوشمندانه است! اما چرا؟ سوله ها شامل اسکلت های فلزی سنگین هستند و هزینه تمام شده ساخت و ساز آن ها بسیار بالاست. در حالیکه سوله دست دوم با تفاوت قیمتی در حدود 30 درصد به فروش می رسد. سوله دست دوم یک اسکلت فلزی است و با توجه به جنس آن، به راحتی کیفیت خود را از دست نمی دهد. بنابراین می توان به درستی ادعا نمود که کیفیت سوله دست دوم برابر با سوله کارنکرده است.

خرید سوله دست دوم از محبوبیت بیشتری برخوردار است

صاحبان صنایع و یا کارگاه های تولیدی، همواره به دنبال راهی جهت کاهش هزینه های تجارت و اشتغال خود می باشند. کاهش هزینه نباید به کاهش کیفیت بیانجامد. خرید سوله دست دوم هرگز به کاهش کیفیت صنایع تولیدی و یا خدمات مربوطه منتهی نمی گردد. به همین علت صاحبان مشاغل سعی در خرید سوله دست دوم دارند. می توان گفت خرید سوله دست دوم در میان چنین افرادی به یک هدف تجاری خاص مبدل شده است.

تست جوش و تست ایستایی سوله را جدی بگیرید

هیچ کدام از شرایط و ویژگی های یک سوله اعم از سوله نو و یا سوله دست دو به اندازه استحکام و قدرت ایستایی سوله اهمیت نداشته و نمی تواند ماهیت واقعی سوله را به انجام برساند. استحکام و ایستایی سوله دست دوم در مقایسه با سوله نو و کارنکرده بسیار مهم تر و مشمول دقت بیشتری می باشد. بنابراین به کمک یک مهندس فنی به عنوان ناظر، بهتر است در زمان خرید سوله دست دوم قدرت استحکام و ایستایی آن را مورد سنجش قرار دهید.

سوله دست دوم در زمان فروش مجدد افت قیمت کمتری خواهد داشت

یکی از مهمترین مزایای اقتصادی مربوط به خرید و فروش سوله دست دوم این است که در زمان فروش مجدد، افت قیمت چندانی نداشته و می توانید آن را با یک قیمت مناسب به فروش برسانید. جهت فروش سوله دست دوم می توانید تمامی اقدامات مربوط به حفظ کیفیت و طراحی سوله را از نظر رنگ و اپوکسی انجام دهید و ارزش و اعتبار سوله خود را به بهترین شکل ممکن به خریدار نشان دهید.

سوله دست دوم در مناطق مرطوب

در صورتی که قصد خرید و یا اجاره سوله دست دوم را دارید باید به منطقه مورد نظر دقت کنید. سوله در مناطق مرطوب به اپوکسی نیاز دارد. اپوکسی نمودن سوله از نفوذ رطوبت جلوگیری کرده و از پوسیدگی فلزات بکار رفته در اسکلت سوله جلوگیری می کند. اپوکسی نکردن سوله ای که قرار است در یک منطقه مرطوب مستقر گردد، عمر واقعی سوله را به شدت کاهش داده و تجارت شما را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

کاربرد سوله دست دوم

سوله دست دوم دارای قابلیت بکارگیری در تمام شرایطی است که سوله کارنکرده می باشد. سردخانه های صنعتی و یا گاوداری ها، کارگاه های ساده و یا گسترده، آزمایشگاه ها، انباری ها و بسیاری از موارد دیگر که با توجه به نیاز خریدار می تواند تهیه شود. علاوه بر مشاغل خصوصی، برخی از شرکت های دولتی و یا صنایع مربوطه نیز، سوله دست دوم را جهت انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی خود انتخاب می کنند.

سوله دست دوم بی کیفیت چگونه است؟

در هنگام خرید سوله دست دوم و یا حتی اجاره آن، سعی کنید از نظرات یک مهندس خبره در این زمینه کمک بگیرید. یک سوله دست دوم ممکن است به علتی از شرایط ذیل، کیفیت مناسبی جهت خرید نداشته باشد. این شرایط عبارتند از:

  1.  تاب داشتن ستون و فریم های سوله
  2.  عدم امکان نصب و یا نصب سوله بدون استحکام قابل پذیرش
  3.  رنگ نامرغوب و امکان زنگ زدگی اسکلت آن
  4.  مقاومت بسیار پایین سوله

یک سوله مناسب در شرایط عادی باید تحمل وزنی برابر با 300 تن را داشته باشد در غیر این صورت از لحاظ فنی و مهندسی به عنوان یک سوله مناسب شناخته نمی شود.

اجاره سوله دست دوم

 بسیاری از صاحبان صنایع و یا واحدهای تولیدی و یا خدماتی با هدف کاهش هزینه های اولیه رقابت تجاری خود در عرصه های گوناگون اقتصادی، تمایل بیشتری به اجاره سوله دارند تا اینکه مبادرت به خرید سوله دست دوم و یا خرید سوله نو نمایند. لازم به ذکر است که با توجه به شرایطی که بسیاری از سوله های دست دوم دارند امکان اجاره سوله دست دوم وجود نخواهد داشت و در صورتی که قصد تهیه یک سوله دست دوم را دارید بهترین اقدام خرید آن خواهد بود.

قیمت سوله دست دوم

برخی از سایت های مربوط به خرید، فروش و اجاره سوله دست دوم بدون توجه به کیفیت اسکلت فلزی یک سوله، مبادرت به تعیین قیمت های غیر واقعی برای آن می نمایند. شما به عنوان فردی که قصد برداشتن یک گام جدی در عرصه تجارت را دارید باید هم اکنون با چنین مسائلی مواجه شده و تجربه خود را بالا ببرید. سوله دست دوم را با توجه به سنجش قیمت دیگر سوله های موجود و از نظر کیفیت آن بررسی نموده و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.

سوله دست دوم ارزان

خرید و فروش و یا حتی اجاره سوله دست دوم با حساسیت های بسیاری همراه است. ممکن است سوله مورد نظر از لحاظ کیفیت و استحکام شرایط لازم جهت کسب و کار و یا نگهداری از وسایل شما را نداشته باشد. عدم کیفیت سوله و نامرغوب بودن بافت، رنگ و اپوکسی از جمله مهمترین علل ارزان بودن یک سوله دست دوم می باشند. بنابراین در زمان خرید، فروش و یا اجاره سوله دست دوم با احتیاط اقدام نمایید.

سوله دست دوم در تهران

گسترش فعالیت های مختلف تجاری اعم از خصوصی و یا دولتی و یا حتی نیمه دولتی در سطح کلان شهر تهران باعث شده است نیاز به خرید و یا اجاره سوله با تقاضای بسیار بالایی همراه باشد. فروش سوله دست دوم در تهران را می توانید از طریق وب سایت سوله یاب دنبال نموده و بهترین پیشنهادات ممکن در این عرصه را مشاهده نمایید. جهت مشاوره، خرید، فروش و یا اجاره سوله دست دوم با تماس بگیرید.

خرید سوله دست دوم از سوله یاب

سوله یاب به عنوان یکی از مراکز اصلی فروش سوله دست دوم و همچنین اجاره آن در ایران شناخته می شود. در صورتی ک قصد اجاره سوله دست دوم را دارید می توانید همینک با شماره های موجود بر روی سایت سوله یاب تماس گرفته و با کارشناسان ما در این زمینه مشورت های لازمه را داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را از نظر انتخاب نوع سوله, مکان سوله و شرایط آن داشته باشید.