در صورتی که قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید و درصدد خرید سوله در تهران هستید، لازم است ابتدا برنامه ریزی های دقیقی انجام دهید. به همین منظور باید بتوانید از تمام مراحل انجام کار آگاهی کامل یافته و سپس برای خرید آن اقدام کنید.

با توجه به اینکه یکی از ضروری ترین اقدامات در هنگام راه اندازی و آغاز کسب و کار، انتخاب مکانی به عنوان کارگاه یا سوله است، باید در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید. اینکه سوله را چگونه پیدا کنید و یا بر اساس نوع فعالیت شما، سوله چه ویژگی هایی باید داشته باشد، از مسائل تخصصی است که ممکن است ذهن شما را نیز درگیر سازد.

حال در ادامه این مبحث قصد داریم به نکات و جزئیات بیشتری از خرید سوله و قیمت خرید سوله در تهران اشاره کنیم.

فروش 1700 متر سوله با مجوز چوب و فلز
زمین: 5,400 متر
سوله: 1,700 متر
، شهرک صنعتی گرمسار
فروش 300 متر سوله در ورامین
زمین: 925 متر
سوله: 300 متر
تهران، ورامین
دو قطعه زمین در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
زمین: 6,875 متر
سوله: 0 متر
قم، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان
فروش 200 متر سوله در فتح
زمین: 230 متر
سوله: 180 متر
تهران، جاده قدیم کرج
معامله شد
فروش 300 متر سالن صنعتی و 75 متر تجاری در ایت ا... سعیدی
زمین: 570 متر
سوله: 300 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش 2000 متر زمین خالی در شهر صنعتی پیام
زمین: 2,000 متر
سوله: 0 متر
تهران، شهرک صنعتی پیام
فروش 340 متر سالن نیمه بهداشتی در احمدآباد مستوفی
زمین: 1,579 متر
سوله: 340 متر
تهران، احمدآباد مستوفی
فروش 140 متر سوله در 17 شهریور
زمین: 200 متر
سوله: 80 متر
تهران، خیابان جوشن
فروش 600 متر سالن در منطقه صنعتی خرم دشت
زمین: 800 متر
سوله: 600 متر
تهران، منطقه صنعتی خرم دشت
فروش 45 متر مغازه در مجتمع پایتخت
زمین: 45 متر
سوله: 45 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش 185 متر سالن در شهرک صنعتی چهاردانگه
زمین: 370 متر
سوله: 185 متر
اسلامشهر، چهاردانگه
فروش یا اجاره 700 متر سوله بهداشتی در شهرک صنعتی نصیرآباد
زمین: 1,400 متر
سوله: 700 متر
تهران، شهرک صنعتی نصیرآباد
فروش 300 متر سوله در جاده قدیم
زمین: 971 متر
سوله: 300 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش 170 متر سوله سرقفلی محدوده آزادی
زمین: 290 متر
سوله: 170 متر
تهران، ازادی
اجاره 3439 متر چهاردیواری برجاده رباط کریم
زمین: 3,439 متر
سوله: 3,439 متر
تهران، رباط کریم
معامله شد
فروش دوباب مغازه 33 متری در فولاد استیل
زمین: 33 متر
سوله: 33 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش 28 متر مغازه سرقفلی در فتح
زمین: 28 متر
سوله: 28 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش 240 متر مغازه در فولاد استیل
زمین: 240 متر
سوله: 240 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش 1000 متر باغ ویلا در احمدآباد مستوفی
زمین: 1,000 متر
سوله: 0 متر
تهران، احمدآباد مستوفیروش های خرید سوله در تهران کدام است؟

خرید سوله در تهران را می توان از روش های گوناگونی انجام داد. در حقیقت تمام روش ها در اختیار متقاضیان خرید قرار داده شده و هر خریدار می تواند با توجه به شرایط خود، بهترین و مطلوب ترین روش خرید را انتخاب کند. در ادامه به انواع روش های رایج خرید سوله اشاره می کنیم:

در هنگام خرید سوله در تهران باید به چه نکاتی توجه کنید؟

برای خرید سوله در تهران لازم است به نکات مهم و کلیدی توجه کرده و سپس برای خرید اقدام کنید. این نکات مهم و کلیدی در خرید از قرار زیر هستند:

اطلاع یافتن از قوانین و مقررات منطقه موردنظر

چنانچه قصد خرید سوله را دارید، لازم است به دقت تمام قوانین و محدودیت هایی که در منطقه موردنظرتان وجود دارد را مورد بررسی قرار دهید. به این معنا که ممکن است فعالیت شما با آلودگی صوتی زیادی همراه باشد و به دلیل ایجاد مزاحمت برای همسایگان و افرادی که در مجاورت سوله شما زندگی می کنند، دریافت مجوز امکان پذیر نباشد.

ابعاد و اندازه سوله

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید سوله در تهران باید به آن توجه کرد، در نظر گرفتن ابعاد و اندازه سوله است. سوله ها دارای متراژ متفاوتی هستند و این خریداران هستند که باید با توجه به نوع و حجم فعالیت خود، مطلوب ترین متراژ را انتخاب کنند. در صورتی که حجم کار متقاضی خرید سوله بالا بوده و یا کالاهای زیادی برای انبار کردن وجود دارد، باید سوله ای با متراژ و ابعاد زیاد تهیه کند.

بررسی کامل دفترچه محاسبات سوله

از دیگر مواردی که در هنگام خرید سوله باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد، دفترچه محاسبات سوله است. در این دفترچه تمام دستورالعمل های فونداسیون سوله وجود دارد. در صورتی که این دفترچه را از فروشنده درخواست کنید، می توانید نسبت به تمام امور فنی و نکات استانداردی که در زمان ساخت سوله به کار رفته، آگاهی پیدا کنید. چنانچه سوله انتخابی فاقد این دفترچه بود، لازم است قبل از خرید با یک فرد کارشناس و متخصص مشورت کنید.

مصالح و متریال مورد استفاده در ساخت سوله

همانطور که اشاره کردیم، بررسی دفترچه محاسبات سوله می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. اما لازم است برای خرید سوله در تهران با فردی متخصص در این حوزه مشورت کنید تا بتواند متریال مورد استفاده در ساخت سوله و نوع ساخت آن را با دقت بررسی کند. بررسی این مسئله می تواند باعث افزایش طول عمر سوله و خرید آگاهانه متقاضی شود.

توجه به پوشش کف، سقف و دیواره های سوله از نکات مهم خرید سوله در تهران

از دیگر فاکتورهایی که در خرید سوله در تهران حائز اهمیت است، پوشش سقف، کف و دیواره های سوله است. استفاده از پوشش مقاوم روی دیواره ها، کف و سقف سوله می تواند ارزش خرید سوله را با افزایش چشمگیری مواجه سازد.

غالبا برای پوشش سقف و دیواره ها در سوله از ساندویچ پنل سقفی و دیواری از جنس پلی اورتان و ورق گالوانیزه استفاده می شود. این ساندویچ پنل ها را از دو لایه ورق فلزی می سازند که دارای ضخامت ها متنوعی هستند. پوشش های دیوار و سقف هایی که از طریق این روش تولید می شوند، می توانند در افزایش ایمنی و طول عمر سوله اثرگذار باشند.

خرید سوله در تهران و امنیت منطقه سوله

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید سوله در تهران اهمیت فراوانی دارد، منطقه ای است که سوله در آن واقع شده است. با توجه به اینکه صاحبان کسب و کارها تمام مواد اولیه و تجهیزات خود را در سوله ها قرار می دهند، بخش زیادی از سرمایه آن ها در این مکان انباشته شده است.

به این ترتیب یکی از موارد مهم، وجود امنیت در منطقه ای است که سوله در آن قرار گرفته است. در این شرایط صاحبان مشاغل می توانند با خیال آسوده سرمایه خود را در سوله قرار دهند و از امنیت آن آسوده خاطر باشند. بنابراین خرید سوله در مناطق امن و شهرک های صنعتی یکی از مزیت های مهم به شمار می رود.

قیمت خرید سوله در تهران

قیمت خرید سوله در تهران متفاوت است و با توجه به فاکتورهای متعددی تعیین می شود. برای خرید سوله در تهران و قیمت گذاری آن، عوامل متعددی دخیل هستند که عبارتند از:

جمع بندی

متقاضیانی که قصد خرید سوله در تهران برای راه اندازی و آغاز کسب و کار دارند، می توانند با در نظر گرفتن عوامل متعدد، به خرید بهترین سوله بپردازند. در صورتی که به موارد ذکرشده در بالا توجه شود، می توان بهترین سوله را با مناسب ترین قیمت خریداری کرد.

تماس با سوله یاب ارسال پیام در واتس اپ