زمانی که کسب و کار خود را شروع می کنید یا فعالیت های صنعتی و تجاری خود را گسترش می دهید، ممکن به فضای بزرگتر و امکانات متفاوتی نیاز پیدا کنید. وقتی که صحبت از اجاره سوله، کارگاه، انبار یا سایر فضاهای صنعتی و تجاری به میان می آید، اجاره املاک صنعتی بسیار متفاوت از فضای اداری یا ملک مسکونی است. سوله یاب با بهره گیری از کارشناسان خبره و باتجربه در تمامی مراحل اجاره سوله، از جستجو تا امضای اجاره نامه در کنار شما خواهد بود.

املاک صنعتی عموما شامل مکان هایی مانند سوله ها، انبارها، کارخانه ها و واحدهای تولیدی می شود. این فضاها ممکن است برای تولید کالا یا برای مقاصد دیگری مانند ذخیره سازی، تکمیل یا توزیع مورد استفاده قرار گیرند. در واقع هر سوله برای اهداف متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد. مثلا یک انبار عمدتا برای ذخیره سازی و یک فضای تولیدی برای تولید یا مونتاژ محصولات استفاده می شود. علاوه بر این، برخی سوله ها انعطاف پذیر یا چند منظوره هستند و به شما امکان می دهند تا تمام نیازهای خود را در یک مکان برطرف کنید.

قبل از اجاره سوله، باید ماهیت و نیاز کسب و کار خود را مشخص کنید. همانطور که بحث شد، سوله های صنعتی معمولاً به یکی از موارد زیر طبقه بندی می شوند:

هنگامی که نوع سوله مورد نیاز خود را مشخص کردید، می توانید از اطلاعات آنلاین موجود در سامانه سوله یاب برای پیدا کردن و مقایسه املاکی که به بهترین وجه با معیارهای شما مطابقت دارند استفاده کنید. همچنین باید عوامل مهم دیگری از جمله بودجه، متراژ زمین، دفتر اداری، آمپر برق، پوشش سقف و کف سوله و... را در نظر بگیرید.

اجاره سوله در شهرک کاسپین 2
زمین: 1,700 متر
سوله: 1,350 متر
تهران، شهرک کاسپین
اجاره 120 متر کارگاهی در فتح
زمین: 120 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش مجموعه سوله در شهریار
زمین: 2,500 متر
سوله: 1,200 متر
، منطقه صنعتی شهریار
فروش و اجاره 730 متر در شهریار
زمین: 731 متر
سوله: 400 متر
شهریار، سعیدآباد شهریار
فروش 1400 و 1100 متر در شهریار
زمین: 1,100 متر
سوله: 450 متر
، منطقه صنعتی شهریار
اجاره سوله های 220/620/700 متر داخل مجموعه در شهریار
زمین: 9,000 متر
سوله: 720 متر
، منطقه صنعتی شهریار
اجاره 220 متری در شهر قدس
زمین: 220 متر
سوله: 220 متر
تهران، شهر قدس
250 متر سوله خرپا در سعیدآباد
زمین: 250 متر
سوله: 0 متر
شهریار، سعیدآباد شهریار
اجاره 600 متر سوله در احمدآباد مستوفی
زمین: 1,600 متر
سوله: 600 متر
تهران، احمدآباد مستوفی
اجاره مغازه در فتح 13
زمین: 60 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش 1000 متر مسقف در سه راه شهریار
زمین: 1,000 متر
سوله: 600 متر
، منطقه صنعتی شهریار
اجاره سوله در متراژ های مختلف در جاده ملارد
زمین: 6,850 متر
سوله: 750 متر
، منطقه صنعتی شهریار
فروش و اجاره 1000 متر صنعتی در شهریار
زمین: 1,000 متر
سوله: 700 متر
، منطقه صنعتی شهریار
اجاره سوله دو طبقه در آدران
زمین: 1,300 متر
سوله: 1,200 متر
، منطقه صنعتی شهریار
فروش و اجاره واحد صنعتی نوساز در اتوبان ساوه
زمین: 1,100 متر
سوله: 900 متر
تهران، جاده ساوه
اجاره 350 متر سوله در مخصوص
زمین: 500 متر
سوله: 350 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره 90 متر فلت در 17 شهریور(منطقه 18)
زمین: 90 متر
سوله: 0 متر
تهران، خیابان 17شهریور
اجاره دو سوله خرپا در شهریار
زمین: 700 متر
سوله: 300 متر
، منطقه صنعتی شهریار
اجاره 5 سوله نوساز در شهریار
زمین: 360 متر
سوله: 250 متر
، منطقه صنعتی شهریار
اجاره واحد اداری شیک و مبله در فتح
زمین: 60 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج


اجاره سوله در تهران

مناطق صنعتی تهران عموما در اطراف تهران و حومه شهر واقع شده اند. البته در بافت شهری تهران نیز مناطقی با کاربری صنعتی وجود دارد. از مناطق صنعتی داخل تهران می توان به منطقه صنعتی جاده قدیم کرج و جاده مخصوص کرج اشاره کرد. این دو منطقه در واقع قطب صنعتی تهران هستند.

علاوه بر دو منطقه یاد شده، برخی شهرک های صنعتی اطراف تهران عبارت اند از: شهرک صنعتی چهاردانگه، منطقه صنعتی قلعه حسن خان (شهر قدس)، شهرک صنعتی شمس آباد، احمد آباد مستوفی، گرمدره، منقطه صنعتی زاگرس، شهرک صنعتی اسماعیل آباد، منقطه صنعتی شهریار و...

اجاره سوله در جاده قدیم کرج

بزرگراه فتح یا جاده قدیم کرج، یکی از شاه راه های تهران و کرج محسوب می شود. این بزرگراه به طول 21 کیلومتر، از میدان فتح آغاز شده و در انتها به جاده مخصوص کرج می پیوندد. این بزرگراه قبل از احداث جاده مخصوص و اتوبان تهران-کرج، بعنوان مسیر اصلی بین تهران و کرج بوده است. مناطق مجاور این جاده عبارت اند از: منطقه مهرآباد، میدان شیرپاستوریزه، رودخانه کن، بلوار خلیج فارس، تهرانسر، گمرک غرب تهران، بزرگراه آزادگان، سه راه شهریار، بلوار و چهار راه ایران خودرو، بلوار و پل کرمان خودرو، شهر قدس (قلعه حسن خان) و...

جهت یافتن ملک برای اجاره در جاده قدیم کرج اینجا کلیک کنید.

اجاره سوله در جاده مخصوص کرج

بزرگراه شهید لشکری یا جاده مخصوص کرج، از میدان آزادی تهران آغاز شده و در پل کلاک کرج خاتمه می یابد. این بزرگراه همجوار با مناطقی مثل فرودگاه مهرآباد، اکباتان، وردآورد، بلوار ایران خودرو، بزرگراه آزادگان، پارک چیتگر، بلوار کرمان خودرو و... می باشد. کارگاه های صنعتی، شهرک سینمایی غزالی، کارخانه های داروسازی و چندین کارخانه خودروساز نیز در این منطقه واقع شده اند. این منطقه به عنوان منطقه همجواری صنعت و سکونت معرفی شده است و دلیل این امر نیز وجود تعداد بیشماری شرکت و کارگاه صنعتی بزرگ و کوچک و ملی و بین المللی در این منطقه است. بخشی از این جاده در استان البرز واقع شده است.

جهت یافتن ملک برای اجاره در جاده مخصوص کرج اینجا کلیک کنید.اجاره سوله اطراف تهران

این روزها به دلیل هزینه های بالای ساخت و تجهیز سوله، صاحبان مشاغل، تولیدکنندگان و بازرگانان عموما ترجیح می دهند که بجای احداث سوله، انبار و کارگاه، اقدام به اجاره آن نمایند. اما مسئله مهمی که وجود دارد این است که اجاره سوله می بایست در مکان و منطقه ای مناسب باشد تا امکان حمل و نقل، ذخیره و توزیح کالا و محصولات به راحتی میسر باشد. از این رو بهترین مناطق جهت این امر در اطراف کلان شهر ها می باشد. تهران به عنوان بزرگترین و صنعتی ترین شهر ایران و همچنین موقعیت جغرافیای مناسب آن و وجود جاده ها و شاه راه های اصلی کشور در اطراف آن، موقعیت مناسبی جهت مستقر شدن صنایع و کارخانجات می باشد.

اجاره انبار

انبار، به سوله هایی گفته می شود که با هدف ذخیره سازی کالا و محصولات ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند. انبار کردن و ذخیره کردن کالا ها و محصولات سبب افزایش استفاده بهینه از فضاهای موجود و همچنین قفسه بندی انبار باعث سازماندهی محصولات و محفوظ ماندن کالاها از شرایط بد آب و هوایی و سرما و گرما می شود.

اجاره کارگاه

ممکن است تصور شما از کارگاه، یک سازه کوچک با حداقل امکانات باشد. اما این تصور صحیح نمی باشد و در واقع سوله کارگاهی می تواند فضای وسیعی باشد که به راحتی انواع ماشین آلات صنعتی و خطوط تولید بزرگ را در خود جای می دهد.

صاحبان مشاغل صنعتی به اهمیت ویژه سوله کارگاهی واقف هستند. زیرا برای راه اندازی کسب و کارهای صنعتی و تولیدی، راه اندازی خطوط تولید، استقرار ماشین آلات، جرثقیل ها و دیگر ماشین آلات صنعتی نیاز به سوله کارگاهی می باشد.

اجاره سوله در شهرک صنعتی

شهرک های صنعتی مکان هایی ایده آل برای فعالیت های صنعتی و تجاری و بستری ایده آل برای فعالیت های اقتصادی هستند. با توجه به افزایش چشمگیر قیمت اجاره در مناطق صنعتی و تجاری داخل و نزدیک به تهران، اجاره سوله، انبار و کارگاه در شهرک های صنعتی اطراف تهران بسیار مقرون به صرفه تر است. شهرک های صنعتی بسیاری در اطراف تهران وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند و شما میتوانید با در نظر گرفتن نوع کسب و کار، و نیازسنجی حیطه فعالیت خود بهترین و مناسب ترین منطقه و شهرک صنعتی را در اطراف تهران بیابید.

از مزیت های شهرک های صنعتی در مقایسه با سایر نواحی صنعتی، میتوان به این موارد اشاره کرد:

کارشناسان سوله یاب آماده هر گونه راهنمایی و مشاوره در این زمینه هستند.

قیمت اجاره سوله

در اجاره سوله و املاک صنعتی باید به این نکته توجه داشت که بودجه مورد نیاز برای اجاره سوله و فضاهای صنعتی می تواند بیشتر از املاک اداری و مسکونی باشد. قیمت اجاره سوله، انبار و کارگاه در تهران و کرج به عوامل متعددی از جمله منطقه و موقعیت مکانی، متراژ زمین، متراژ سوله، امکاناتی نظیر آب، برق، گاز، جرثقیل، نوع کاربری سوله و... بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت رهن و اجاره سوله در تهران و کرج با شماره تلفن 66800610 تماس حاصل نمایید.

اجاره سوله بهداشتی

سوله بهداشتی نوعی از انواع سوله است که از نظر کاربری باید از الزامات و تمهیدات بیشتری تبعیت کند. بسیاری از مشاغل به دلیل حساسیت بالای مسائل بهداشتی مجبور به استفاده از این سازه پرکاربرد برای استقرار تجهیزات و ملزومات خود هستند. برخی از مهم ترین کسب و کارها که از یک سو بنا بر نیاز صنعت مربوطه و از سوی دیگر به جهت دریافت مجوز های لازم برای شروع و تداوم فعالیت صنفی نیاز به این محصول دارند عبارت اند از: صنایع غذایی، کشتارگاه ها و سردخانه های بهداشتی.

وزارت بهداشت معمولا نظارت سنگینی بر این نوع کسب و کارها دارد و برای دریافت مجوز آغاز به فعالیت، نیاز به عبور از استانداردهای سختگیرانه این نهاد نظارتی وجود دارد.چهار مورد از مهم ترین مواردی که می بایست به رعایت آنها در پروژه سوله بهداشتی توجه ویژه داشت عبارت اند از:

اجاره سوله کوچک در تهران

شما ممکن است صاحب کسب و کاری نه چندان بزرگ باشید و سوله ای کوچک نیاز داشته باشید. اجاره سوله کوچک می تواند در عین حال که پاسخگوی نیازهای شما باشد، از نظر اقتصادی بسیار به صرفه باشد. سوله کوچک نوعی از سازه است که با هدف تامین نیاز کسب و کارهای نه چندان وسیع و به نوعی نوپا ساخته شده است. جهت یافتن و اجاره این نوع از املاک صنعتی با کارشناسان سوله یاب تماس حاصل نمایید.

اجاره سوله ارزان

اگر در پی اجاره سوله ارزان قیمت می باشید، ملزم به کاهش سطح توقع و استانداردهای خود برای عقد قرارداد اجاره سوله هستید. سوله ای را در نظر بگیرید که مجهز به جرثقیل، بالابر و آسانسور، نگهبانی 24 ساعته، سیستم اطفای حریق و... باشد. اگرچه استفاده از این امکانات بسیار دلپذیر است، اما به همان اندازه نیز هزینه دارد. در نتیجه در صورت تمایل به اجاره سوله یا انبار ارزان، چاره ای جز انتخاب مکانی با امکانات کمتر نیست.

همچنین موقعیت مکانی سوله از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت اجاره سوله می باشد. به عنوان مثال با فرض ثبات همه متغیرها، سوله دور از تهران و مستقر در حومه شهر، نسبت به سوله های نزدیک تر به تهران بسیار ارزان تر می باشد.

اجاره سوله با برق صنعتی

سوله ها و املاک صنعتی معمولا به برق صنعتی نیاز دارند. قبل از اجاره سوله، اطمینان حاصل کنید که منبع برق کافی برای رفع نیازهای شما وجود دارد. همچنین از صحت عملکرد تجهیزات مطمئن شوید و در صورتی که نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد، این مالک است که باید مسئول باشد. در چنین مواردی، می توانید از یک متخصص برای ارزیابی ملک مورد نظر از نظر نیازهای الکتریکی کمک بگیرید. بنابراین قبل از امضای قرارداد اجاره سوله، در صورت وجود هر گونه نقص در عملکرد فنی تجهیزات، از مالک درخواست کنید که برای تعمیرات مورد نیاز اقدام کند.

تماس با سوله یاب ارسال پیام در واتس اپ