جاده مخصوص کرج یکی از منحصر به فرد ترین مسیرهایی است که تهران را به کرج متصل می کند. و از طرف دیگر، انواع کارخانجات مطرح کشور در این مسیر قرار دارد که اجاره سوله در جاده مخصوص کرج در این مسیر بسیار حائز اهمیت شده است. بسیاری از مجموعه های مطرح نیز نمایندگی ها خود را در این منطقه مستقر کرده اند که می توان در این بین به نمایندگی های رسمی بنز و پورشه اشاره کرد و همین امر اهمیت و کاربرد این مسیر را به عنوان گلوگاه اقتصادی و شاهراه صنعتی به خوبی نشان می دهد.

در مسیر جاده مخصوص، تعداد بسیار زیادی سوله موجود می باشد که از این سوله ها جهت راه اندازی کسب و کار های اقتصادی یا نگهداری مواد غذایی و انبار استفاده می شود. کارفرمایان می توانند بدون هدر دادن وقت، ورود و خروج محصولات نهایی و خام را به جریان بیندازند و گرفتار ترافیک جاده ای نشوند. نزدیکی این سوله ها به محل زندگی افرادی که در شرکت های حومه کرج و تهران فعالیت می کنند. هم از دیگر نقاط مثبت اجاره این سوله ها است.

قیمت بسیار مناسب برای اجاره این سوله ها هم نکته قابل توجهی است که تولیدکنندگان این موضوع را بسیار مورد توجه قرار می دهند. از دیگر اهمیت اجاره سوله در جاده مخصوص کرج می توان به دوری از محدوده ترافیکی و نزدیک بودن این سوله ها به فرودگاه و .... اشاره کرد. به جرات می توان گفت اجاره سوله در جاده مخصوص بهترین گزینه برای صنعتگران و تولیدکنندگان است.

اجاره 350 متر سوله در مخصوص
زمین: 500 متر
سوله: 350 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره سوله در جاده مخصوص
زمین: 800 متر
سوله: 520 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
فروش 5000 متر در جاده مخصوص
زمین: 5,000 متر
سوله: 2,300 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره 275 متر سوله بهداشتی در جاده مخصوص
زمین: 275 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره 150متر ی و 450 متری سالن در مخصوص
زمین: 150 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره 3200 سوله بر جاده مخصوص
زمین: 3,200 متر
سوله: 3,000 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
800 متر سوله بهداشتی و مهندسی ساز در ورد آورد
زمین: 2,000 متر
سوله: 800 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره 6000 متر سوله در جاده مخصوص
زمین: 6,000 متر
سوله: 5,500 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
اجاره 400 متر سوله در جاده مخصوص
زمین: 25,000 متر
سوله: 9,000 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
اجاره 350متر سالن در جاده مخصوص کرج
زمین: 1,500 متر
سوله: 350 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
اجاره350 متر سوله در جاده مخصوص کرج
زمین: 350 متر
سوله: 350 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
فروش 2000 متر چهاردیواری در جاده مخصوص
زمین: 2,000 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره 6000 متر سوله در جاده مخصوص کرج
زمین: 40,000 متر
سوله: 11,000 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
فروش 500 متر سوله در جاده مخصوص
زمین: 500 متر
سوله: 500 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
اجاره3200متر سوله در جاده مخصوص
زمین: 10,000 متر
سوله: 6,400 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره 1300 متر سوله در دارو پخش
زمین: 2,500 متر
سوله: 1,300 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
اجاره 330 متر سالن در جاده مخصوص کرج
زمین: 546 متر
سوله: 330 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
اجاره 280 متر سوله در جاده مخصوص
زمین: 350 متر
سوله: 280 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد
فروش 123متر سوله شهریار کهنز
زمین: 1,168 متر
سوله: 123 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
اجاره 120 متر اداری در جاده مخصوص کرج
زمین: 120 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده مخصوص کرج
معامله شد


اجاره سوله در جاده مخصوص توسط شرکت سوله یاب

پیدا کردن مرکز و نمایندگی معتبر جهت پیدا کردن سوله های مناسب از نکات مهم برای بازرگانان و تولیدکنندگان است، که در صورت نیاز این افراد به اجاره سوله می توانند به شرکت های معتبری همچون سوله یاب مراجعه کنند و بسته به نیاز خود و نوع استفاده و کاربری که قرار است از اجاره سوله داشته باشند، سوله مورد نظر خود را پیدا کنند و از قیمت اجاره آن مطلع شوند. خوشبختانه وجود چنین شرکت های معتبری این شانس را در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد که بهترین سوله مورد نظر را جهت اجاره انتخاب کنند.

هزینه اجاره سوله در جاده مخصوص در مقایسه با سوله های اطراف تهران بسیار بهینه تر می باشد. و اینکه این منطقه در بطن انواع فعالیت های تجاری قرار دارد. که از این طریق هم می توانند زمینه جدیدی برای بکارگیری همکاری های اقتصادی با همسایگان صنعتگر خود داشته باشند.

اهمیت ساخت سوله در جاده مخصوص کرج

همانطور که میدانید سوله ها یکی از جالب ترین سازه هایی هستند که برای اهداف مختلفی تولید می شوند. امروزه به جای ساختمان های بزرگ بتنی از سوله ها استفاده می کنند و به مرور سوله ها جایگزین این ساختمان ها شده اند. سرعت عمل بالا در ساخت و تولید سوله ها در مقایسه با ساختمان های بتنی از یک سو و کم بودن هزینه ها از سوی دیگر سبب شده روز به روز ساخت این سوله ها بالا رود. و به کارگیری ستون های فلزی و فریم های استاندارد در ساخت این سازه ها سبب شده سوله ها از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار باشند. بنابراین اهمیت ساخت و اجاره سوله در جاده مخصوص از اهمیت بالایی برخوردار است.

نکات مهم در رهن و اجاره سوله در جاده مخصوص

یکی از موارد مهمی که در هنگام اجاره سوله باید در نظر داشت این است که بسته به نوع کاربری چه نوع سوله ای مورد نیاز است. برای مثال سوله های تیر‌ورقی به دلیل به کار بردن سازه های سنگین قیمت بالاتری دارند. در حالی که سوله های خرپایی با سرعت نسبتا بالایی تولید می شوند و هزینه اجاره آن ها هم مطلوب است که بسته به نوع کاربری متقاضی می تواند هر کدام از این سازه ها را انتخاب کند. توجه به ابعاد هم بسته به نوع فعالیت و مقدار کالایی که قرار است انبار شود متفاوت می باشد. مسلما هر چه ابعاد سوله بیشتر باشد مقدار هزینه جهت اجاره هم بیشتر می باشد.

نکته مهم دیگر در انتخاب سوله برای اجاره این است که بهتر است سوله به صورت کاملا اصولی و مطابق با استانداردهای لازم ساخته شود. که از ورود هر گونه آلودگی و حشرات و... به داخل ممانعت به عمل آید. حتما در هنگام اجاره سوله در جاده مخصوص مدت زمان اجاره و میزان هزینه قید شود. از سوله های دست دوم هم برای رهن و اجاره استفاده می کنند که مسلما قیمت اجاره این سوله ها در مقایسه با سوله های تازه ساخت کمتر می باشد.

اهمیت و نقش سوله در اهداف صنعتی

یکی از مهمترین مواردی که این روزها نقش بسیار مهمی در پیشبرد و پیشرفت اهداف صنعتی کشور دارد، سوله سازی و اجاره آن جهت ایجاد کسب و کار و فعالیت های صنعتی است، که بیشترین استفاده از این سوله ها در جهت اهداف صنعتی و برای ایجاد شرکت های صنعتی است. طراحی و ساخت سوله ها بسته به نوع کاربری های مختلف متفاوت می باشد که خوشبختانه تنوع کاربری سوله های تولیدی هم بالا می باشد و برای فعالیت های مختلف می توان از آن استفاده کرد. قبل از احداث سوله ها باید نوع کاربری مشخص شود که طراحی و شیوه ساخت مطابق با آن صورت می گیرد.

سخن پایانی

پیدا کردن مکان مناسب برای نگهداری کالاهای تولیدی و اهداف صنعتی از دیدگاه تولیدکنندگان بسیار حائز اهمیت می باشد. اجاره سوله جاده در مخصوص با توجه به قرارگیری در شریان اصلی اقتصادی تهران و نزدیکی به بسیاری از کارخانجات مطرح کشور از بهترین گزینه ها برای انتخاب است. زیرا هم از فضای پرتردد و ترافیک های سنگین به دور است و هم اینکه به فرودگاه نزدیک می باشد و انبار گردانی مواد خام در سوله های این منطقه به راحتی صورت می پذیرد. جاده مخصوص کرج به یکی از مهمترین قطب ها برای اجاره و خرید و فروش سوله تبدیل شده است که سرمایه داران و تولیدکنندگان مطابق با نیاز خود سوله های این منطقه را اجاره می کنند. پیدا کردن سوله مورد نظر در این موقعیت به دلیل بالا بودن تنوع کاربری سوله ها در این مکان بسیار راحت تر می باشد.

تماس با سوله یاب ارسال پیام در واتس اپ