همواره رشد و توسعه کشورها را براساس رونق صنعت و کشاورزی آن کشور می سنجند، به طوری که طبقه بندی کشورها نیز بر این اساس انجام می شود. لذا در همین راستا در کشور ما نیز اجاره سوله در جاده قدیم کرج مورد توجه قرار گرفته است؛ زیرا خرید سوله با توجه به قیمت آن در سالهای اخیر، برای اغلب کسب و کارهای نوپا بسیار دشوار می باشد.

شرکت ها اغلب در شهرک ها و مناطق صنعتی مستقر می شوند؛ یکی از نواحی که شاهد حضور تعداد بسیار زیادی از شرکت ها و کارخانجات مختلف می باشد، جاده قدیم کرج است. این جاده که با نام بزرگراه فتح نیز نامیده می شود، قدیمی ترین جاده ارتباطی شهر تهران به کرج می باشد. بزرگراه فتح بزرگراه شرقی - غربی بوده و در غرب تهران واقع شده است.

به طوری که هم اکنون افراد زیادی اقدام به اجاره سوله در جاده قدیم کرج کرده اند. لذا در این جاده، از کارگاه های کوچک گرفته تا کارخانجات بزرگ و قدیمی مانند شیر پاستوریزه و پاکسان و... واقع شده اند.

در همین راستا کسانی که می خواهند در یک قطب صنعتی فعالیت داشته باشند، جاده قدیم کرج را منطقه مناسبی تشخیص داده و به دنبال اجاره سوله در جاده قدیم کرج هستند. به همین دلیل سایت سوله یاب اقدام به معرفی سوله های این بزرگراه برای اجاره و رهن و خرید نموده است.

اجاره 120 متر کارگاهی در فتح
زمین: 120 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره مغازه در فتح 13
زمین: 60 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره واحد اداری شیک و مبله در فتح
زمین: 60 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره 450 متر سوله در جاده قدیم
زمین: 1,850 متر
سوله: 450 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره 350 متر سوله صنعتی در 45 متری زرند
زمین: 350 متر
سوله: 350 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره 100 متر انبار در ملک مشاع در جاده قدیم
زمین: 5,000 متر
سوله: 100 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره مغازه بر جاده قدیم
زمین: 25 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش و اجاره 700متر در جاده مخصوص
زمین: 30,000 متر
سوله: 700 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره سوله های 80 و200 متر در بلوار وثوقی
زمین: 200 متر
سوله: 80 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره سوله در دو طبقه شهرک دانش
زمین: 1,200 متر
سوله: 1,200 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره 525 متر 45 متری زرند
زمین: 525 متر
سوله: 525 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره سوله 900 متری
زمین: 3,000 متر
سوله: 900 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره سوله در فتح 5
زمین: 1,100 متر
سوله: 800 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره 200 متر سوله خرپا در خلیج200
زمین: 200 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره 300 متر در خلیج
زمین: 300 متر
سوله: 0 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره سوله در فتح 11
زمین: 250 متر
سوله: 100 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره سوله در فتح 15
زمین: 1,000 متر
سوله: 500 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره سوله در نخ زرین
زمین: 3,000 متر
سوله: 1,400 متر
تهران، جاده قدیم کرج
فروش و اجاره 1855 متر با سه سوله در فتح 19
زمین: 1,855 متر
سوله: 520 متر
تهران، جاده قدیم کرج
اجاره 160 متر سوله خرپا در فتح 5
زمین: 160 متر
سوله: 160 متر
تهران، جاده قدیم کرج


مزایای اجاره سوله در جاده قدیم کرج

در سوله یاب امکاناتی فراهم شده است که شما بتوانید هر زمان که خواستید سوله ای با ابعاد و امکانات مورد نظر خود بیابید و با قیمت مناسب اجاره نمایید. شاید در سالهای نه چندان دور می شد زمینی با قیمت مناسب در جاده قدیم کرج یافت و سوله ای بنا کرد. اما در سالهای اخیر با افزایش قیمت املاک و زمین و مصالح لازم برای ساخت سوله، عملا چنین امکانی برای اغلب صنعتگران فراهم نیست. ولیکن آیا باید صنعتگران از چنین منطقه پررونقی برای فعالیت چشم پوشی کنند؟ لذا باید مرکزی وجود داشته باشد که در زمان گرانی زمین و سوله، کمک کند صنعتگران راحت سوله اجاره نمایند. منطقه ای که به سبب حضور کارخانجات مختلف در آن، هم مواد اولیه به راحتی و با سرعت به دست صنعتگران برسد و هم اینکه مشتریان زیادی در اختیار صنایع مختلف قرار گیرند.

جاده قدیم کرج جاده ای است که از دیرباز نام خود را به عنوان مقر شرکتهای مختلف در کل کشور مطرح نموده است. به طوری که حتی نیروی کار از سراسر کشور نیز وقتی به سمت تهران و کرج می آیند، به این منطقه تمایل دارند. همچنین شرکتهای واقع در شهرستان های مختلف، در این منطقه، به دنبال خریدار و فروشنده مواد مورد نیاز خود می گردند.

اجاره سوله در جاده قدیم کرج در شرایط کنونی یکی از بهترین راه حل های موجود می باشد. این جاده قبل از دهه 40 البته چنین موقعیتی نداشته و پر از فضای سبز و باغ های آباد بوده است. به مرور زمان کارخانجات و کارگاههای مختلف در این مسیر احداث شده اند و تا به امروز همچنان این جاده به عنوان یکی از مراکز صنعتی مهم شناخته می شود. بزرگراه فتح به واسطه وجود فرودگاه مهرآباد و... یکی از معابر اصلی تهران محسوب می گردد. لذا اگرچه شهرک صنعتی خوانده نمیشود؛ اما همانطور که گفته شد منطقه صنعتی می باشد که روزانه هزاران نفر برای کار در کارخانجات این معبر به این منطقه در حال تردد میباشند. طول بزرگراه فتح 21 کیلومتر است و عرض آن 65 متر می باشد و به بزرگراه شهید همدانی به واسطه پل کاروانسرای سنگی 3 متصل می گردد.

سریعترین راه اجاره سوله در جاده قدیم کرج

تا چندین سال قبل که سایت های اینترنتی در ایران به عنوان مراجع معتبر برای اجاره و خرید و فروش املاک مطرح نبودند، اگر کسی برای اجاره سوله در جاده قدیم کرج تصمیم داشت اقدام نماید با دشواری زیادی جهت یافتن سوله مناسب روبرو می شد؛ زیرا یافتن املاکی مطمئن در مناطق نزدیک جاده قدیم کرج برای اجاره سوله دشوار بود. باید در منطقه ای مانند شهر قدس املاکی پیدا میکردند که سوله معرفی نماید. اما در حال حاضر سایتی مانند سوله یاب توانسته است شرایطی را فراهم کند که افراد در هر ساعتی از شبانه روز در این سایت هم سوله خود را برای اجاره، آگهی کنند و هم بتوان براساس آیکن های خاصی سوله مورد نظر را بیابند. در این سایت با انتخاب مساحت سوله و مساحت زمین، سوله های مورد نظر نمایش داده میشوند.

هزینه اجاره سوله در بزرگراه فتح

بسیاری از افراد به صورت مستقیم اگهی اجاره سوله در جاده قدیم کرج را در سایت سوله یاب درج می کنند؛ یعنی اطلاعات سوله بدون واسطه در اختیار کسانی قرار می گیرد که می خواهند سوله اجاره نمایند. لذا به طبع میزان اجاره و رهن به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

سایت سوله یاب سایت معتبری است که از یک پشتیبانی قوی برخوردار بوده و هر روز شاهد آگهی های تازه ای در زمینه اجاره و فروش سوله می باشد. لذا صنعتگرانی که میخواهند در جاده قدیم کرج شروع به فعالیت نمایند، می توانند بسیار سریع و راحت بنابر بودجه و نیاز خود سوله مناسب را بیابند. این سایت به طور تخصصی در زمینه اجاره و خرید و فروش سوله و کارخانه و سالن در جاده قدیم کرج کار می کند. بنابراین هم می توانید اگهی اجاره در این سایت درج کنید و هم سوله مورد مورد نظر را برای اجاره بیابید. هم اکنون که درآمد کارمندی بسیار پایین است، برای کسانی که صنعتگران خوب و خلاقی می باشند، بهترین زمان برای شروع کسب و کار است. اگرچه اوضاع اقتصادی کشور در شرایط خاصی است؛ اما با توجه به قیمت ارز و تحریم ها، می توان در داخل کشور مشتریان خوبی یافت.

تماس با سوله یاب ارسال پیام در واتس اپ